КУДИ СХОДИТИ НА АТРАКЦІОНИ У ЛЬВОВІ ТА БІЛЯ МІСТА

Бажаєте розважитися? У Львові є багато можливостей для того, аби цікаво провести дозвілля як наодинці, так і з сім’єю чи друзями. Завдяки безлічі пропозицій, кожен зможе вибрати оптимальний варіант саме для себе. Та найбільше атракціони полюбляють діти, тож часто саме на них орієнтовано парки розваг.

Дізнайтеся більше про те, де можна знайти цікаві атракціони: Львів та область гостинно запрошують!

Дитячі атракціони в парку розваг Уруру

Цей парк розташований поблизу Львова, він у своєму роді унікальний. «Уруру» – це затишний простір на 11 га прямо посеред лісу. Цього місця цілком достатньо для того, щоб розмістити багато різних ігор і розваг. У парку не чутно, як їздять автомобілі, й можна подихати чистим повітрям.

Найбільш впізнавана цікавинка «Уруру» – це динозаври. А саме – макети, які відтворюють доісторичних тварин у натуральних розмірах і демонструють їхній вигляд. Дітям цікаво спостерігати за динозаврами, адже вони анімовані та здатні ричати. Це дуже правдиві муляжі, якими малеча завжди захоплюється.

Окрім огляду експозиції давніх тварин, у лісовій зоні Уруру можна розважитись у сітчастому парку, підкорити дивовижну лазанку у формі вулкану та цікаво побавитись у зоні з будиночками для малюків.

КУДИ СХОДИТИ НА АТРАКЦІОНИ У ЛЬВОВІ ТА БІЛЯ МІСТА

Також в Уруру можна відвідати атракціони:

 • різноманітні гірки;
 • тюбінг;
 • каруселі;
 • великі і маленькі батути;
 • сітку-лазанку;
 • водний амфітеатр;
 • лазанки-вежі;
 • великі та малі гойдалки;
 • зіплайн;
 • автодром;
 • Вавилонську вежу з крутими гірками;
 • сафарі з машинами монстр-трак;
 • золоту копальню;
 • водяне містечко та багато іншого.

Однак, «Уруру» – це не тільки парк динозаврів і дитячий парк атракціонів. На його території також є піцерія-ресторан, де готують дуже смачну піцу в печі на дровах та неповторні страви з хосперу. А ті, хто обожнює динозаврів, буде в захваті від сувенірної крамниці. Вхід на територію Уруру коштує 500 грн/особи. Та якщо зріст малечі менший за 90 см, її пропустять безкоштовно. Парк розваг працює без вихідних із 10 до 20 години.

Відвідайте Уруру за адресою Старе село, вул. Лісова 14 (Львівська область – 12 км від Львова, як їхати до Бібрки трасою Н09). Парк атракціонів Уруру чекає всіх, хто хоче зробити своє дозвілля більш цікавим і різноманітним.

Парк атракціонів: Львів та легендарний Парк культури

Він розташований у Львові, і вважається пам’яткою місцевого значення. Там часто прогулюються як мешканці міста, так і туристи. В парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького часто відбуваються цікаві заходи. Це можуть бути концерти, кінопокази, святкові програми, фестивалі, ярмарки, циркові вистави та інші події. Відвідувачі можуть орендувати дитячі машинки, порозважатися на атракціонах, побувати в літньому Зеленому театрі та поласувати смачненьким у кафе.

КУДИ СХОДИТИ НА АТРАКЦІОНИ

Парк атракціонів – це містечко, розташоване внизу парку. Воно працює у теплий сезон й має багато різноманітних розважальних конструкцій. Це можуть бути як старі атракціони ще радянських часів, так і сучасна техніка. Квитки на них можна придбати або в касі, або в додатку Приват24 (через QR-код).

На вас чекають різні атракціони, зокрема:

 1. CHOCO CUPS – обертальні чаші, що підходять для малечі від 3-х років і молодшого шкільного віку. На кожну дитину потрібен окремий квиток. Чаші обертаються протягом 3 хвилин – стільки триває відвідування атракціону.
 2. Вежа падіння “Кенгуру” призначена для дітей від 6-ти років і зростом від 90 см. Тривалість катання – теж 3 хвилини. Зважайте на те, що атракціон не можуть відвідувати ті, хто має захворювання опорно-рухового апарату та серця. Також засторогою для катання є проблеми з вестибулярним апаратом, порушення психіки чи координації рухів.
 3. Карусель «Машинки» має вікове обмеження незначне: для дітей від 3-х років (дошкільного віку та молодшого шкільного). На кожну дитину потрібен окремий квиток. Малеча теж кататиметься на машинках протягом 3 хвилин за один раз.
 4. Карусель ланцюгова або ж атракціон “Дитяча ланцюгова карусель”. Вікові обмеження такі ж, як і у попередньої каруселі. Важливо: не допускайте дитину на атракціон, якщо в неї є проблеми з психічним станом, вестибулярним апаратом або координацією рухів. Для дорослих відвідувачів цей атракціон не призначений.
 5. Автомобіль, який літає. А от на ньому зможуть «політати» і діти, і дорослі. Зокрема, можна супроводжувати свою дитину, якщо їй ще не виповнилося 10 років. Зважайте на те, що потрібно купити окремий квиток для малечі, і окремий для дорослого. Обмеження за станом здоров’я такі ж, як і у попередньому атракціоні-каруселі. Дорослі також не мають бути у стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння.

Це лише деякі з варіантів дозвілля, які пропонує парк атракціонів у Львові. На одних вихідних можна провести час у Парку культури, на інших – поїхати до «Уруру», щоб відпочинок був різноманітним. Бажаємо гарно провести час!