Aтракціони
на будь-який смак!

monster
Запрошуємо у світ неймовірних пригод та активного відпочинку

Ми маємо чим здивувати навіть найвибагливіших відвідувачів! Два десятка анімованих динозаврів, лазанки, гойдалки, а ще у нас є сітки на деревах, гірки маленькі та гірки великі, тюбінг й багато інших атракціонів на свіжому повітрі. Кожен бешкетник чи бешкетниця старше 3 років точно знайдуть у нас розваги до душі.

Парк розваг УРУРУ

Парк розваг УРУРУ – це 9 гектарів захвату, нереальних пригод та нестримних емоцій! Оригінальні атракціони світового рівня вже в Україні, а саме – в УРУРУ, найдивовижнішому парку розваг біля Львова. Не втратьте нагоди відвідати та випробувати їх!

Розваги для всіх: дивовижі УРУРУ

Парки розваг – тільки для дітей?

УРУРУ – найбільший простір відпочинку та атракцій на заході України, що руйнує міфи! Саме тут можна знайти забави на будь-який вік, смак та рівень відважності.

На вас чекають різноманітні види розваг:

 • атракціони від всесвітньо відомих виробників для дорослих та малечі;
 • фантастично високі гірки різного рівня складності, а також більш звичні – для найменших бешкетників;
 • запаморочливі гойдалки оригінальних конструкцій для дітей та батьків;
 • сітчасті батути для всіх, розташовані на висоті між деревами, величезні надувні батути для великої компанії та маленькі для веселих стрибків поодинці;
 • пізнавальний парк динозаврів та багато інших дивовижних атракцій!
Переваги розваг у парку УРУРУ

УРУРУ – це наймасштабніший парк розваг для дітей у Львові! Однак, його унікальність у тому, що насправді розважатися тут повноцінно може не тільки малеча та підлітки, а й їхні батьки. УРУРУ має безліч якісних переваг у порівнянні з традиційними розважальними центрами, розташованими у приміщеннях. А саме:

 • розташування просто неба у затишній зеленій зоні серед лісу неподалік Львова – це нагода розважатися та весь день перебувати на свіжому повітрі;
 • необмежені можливості для розширення та оновлення парку новими розвагами. Творці розважального простору щосезону додають нові мегацікаві атракції, що вкрай важливо для постійних відвідувачів УРУРУ!
 • беззаперечна якість атракціонів – ви можете не хвилюватися про безпеку та надійність, адже усі атракції парку виготовлені відомими у Європі та світі виробниками (Zamperla, SBF, Aqualand Industries та ін).
 • чимало локацій розраховані як на дітей, так і на дорослих. Різні гойдалки і каруселі здатні витримувати вагу в межах 75-100 кг, на батутах можна пострибати усією сім’єю, а також малеча може випробувати «дорослі» атракціони, з’їжджаючи з гірок чи у тюбах разом з мамою або татом!
 • біля парку є місце для паркування авто;
 • на території УРУРУ є свій сімейний ресторан-піцерія, відтак перебувати у парку зі смачними перервами можна цілий день!
 • один квиток – безлімітні розваги с 10:00 до 20:00! За винятком деяких додатково оплачуваних дитячих атракціонів та послуг, практично всі локації парку можна відвідувати необмежену кількість разів впродовж дня.
 • УРУРУ – це європейська якість атракцій та гарантія безпечного відпочинку. Тут є все для ідеальних вихідних – чисте повітря, чаруюча природа, смачні наїдки, екстрим та затишок! Кожен гість знайде своє улюблене місце на території парку розваг у Львові!

Адже УРУРУ – це світ розваг для всіх!