Біг Фут

Великі колеса для найменших бешкетунів. На цих авто малечі можна безпечно проїхатися мальовничою трасою під пильним наглядом батьків.

Атракціон машинки Біг Фут – це захопливе сафарі, подорож у культуру індіанців та чудова можливість помилуватися навколишньою природою! Крутезні монстр-траки, як в улюблених Хот Вілс, вже чекають на малих та великих бешкетників у парку!


Що варто знати про автодром для дітей Біг Фут

Знайомтесь – Моторний Ріккі, Блискавичний Отто, Жвавий Пол, Спритний Оро та Нестримний Рон! Так звуть наших крутих Біг Футів, які вже зачекалися на зустріч з малечею та готові до чергової експедиції у світ індіанців! Побачити ідолів та вігвами? Легко! Поспостерігати за дивовижними краєвидами – неодмінно!

Завітайте на автодром – атракціон, що сподобається як маленьким дослідникам, так і великим! Кататися на машинах з великими колесами спеціальними доріжками з рейкою – справжня насолода. В одному Біг Футі легко вміститься один дорослий та двоє дітей або четверо дітей без дорослих.

Ururu_Height

Діти зростом до 100 см
у супроводі дорослих

Ururu_Time_limit

1 машина – до 4 дітей
або 1 дорослий і 2 дітини

Ururu_ride_only_in_sitting

Положення
під час руху сидячи

Ururu_Health

Застереження для
людей з інвалідністю

Ururu_No_Smoking-2

Заборонено палити
під час поїздки

Ururu_No_Toys-1

Без сторонніх
предметів

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Які переваги відвідування автодрому дитячого Біг Фут

Захопливе сафарі – розвага, яку не можна оминути. Відвідайте Біг Фут в УРУРУ, адже цей атракціон має суцільні переваги:

  • яскраві машинки, схожі на улюблені іграшки сучасних дітей, на яких можна кататися – мрія кожного маленького автоцінителя, що стає реальністю!
  • кататися можна усім без обмежень за віком!
  • кататися можна скільки хочеш – у порядку живої черги та без доплат!
Корисна інформація для батьків щодо катання на Біг Футах

Атракціони машинки Біг Фут – це безпечний та веселий спосіб гарно провести час. Будь ласка, дотримуйтесь простих правил, аби всі гості парку могли отримати насолоду від відпочинку та активностей.

 

Вхід на атракціон здійснюється з дозволу інструктора, який контролює посадку та вихід з машинок. Залазити на територію сафарі через паркан категорично заборонено! Діти зростом менше 100 см потребують обов’язкового супроводу батьків під час катання.

 

Їздити на Біг Футах дозволено лише сидячи: просимо не перехилятися через захисні планки, не створювати заторів на дорозі та не штовхатися.

Ціни на атракціон Біг Фут у Львові

Катання на Біг Футах в УРУРУ входить до вартості квитка, купленого онлайн чи на вході у парк. Тож дотримуйтесь правил та подорожуйте шляхами справжніх індіанців стільки, скільки забажаєте!