ПАРК ДИНОЗАВРІВ

Це цілий парк анімованих динозаврів у лісі! Одні вас можуть злякати, а інші розсмішити. Трохи сміливості нікому не завадить :)

Готові до зустрічі зі справжніми динозаврами? Добре, не зовсім справжніми – але ви й не помітите відмінностей! Завітайте в УРУРУ та пориньте у пізнавальну подорож, відвідавши найцікавішу та найбільш інтерактивну виставку динозаврів у Львові!


Що варто знати про Парк динозаврів Львів в УРУРУ

Парк динозаврів в УРУРУ – це виставка реалістичних анімованих копій тварин. Вони м’які на дотик, мають рухомі елементи та вміють ричати!

В УРУРУ ви можете поєднати прогулянку облаштованими лісовими доріжками з пізнавальною екскурсією, при цьому ніхто не набридатиме вам зайвими розмовами чи запитаннями. У Парку динозаврів кожен гість – сам собі гід, адже біля динозаврів є таблички з пізнавальними фактами, а експонатів можна торкатися руками!

Познайомтесь з величним 12-метровим Ті-рексом, влаштовуйтесь зручніше на спині менших друзів-динозаврів та мерщій робіть круті фото на згадку! У лісових хащах причаїлося понад 20 тварин. А ще просто посеред лісу мандрівників-дослідників чекають цікаві знахідки: скелети могутніх істот, кістки та навіть яйця динозаврів!

Ururu_Kids+adults

Діти у супроводі
дорослих

Ururu_Height

Без обмежень
до зросту

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Динозаври у Львові: переваги відвідування парку

Похід на виставку ще ніколи не був таким цікавим! В УРУРУ все інакше, ніж у звичайних природничих музеях, а відвідування має безліч цінних переваг:

  • динозаври розташовані у природних для них умовах – на доглянутій ділянці лісу, де дорослі та діти можуть дихати чистим повітрям та насолоджуватися красою природи;
  • усі тварини інтерактивні – реагують на рух людей, рухаються самі і видають звуки;
  • за відвідини Парку динозаврів не доведеться сплачувати додатково. Достатньо мати вхідний квиток в УРУРУ, а перебування впродовж дня не обмежене у часі;
  • поряд з динозаврами розташований сітчастий парк, а відтак пізнання можна поєднувати з активностями, які так потрібні дітям!
Поради батькам щодо відвідування Парку динозаврів Львів

Вирушаючи у гості до динозаврів в УРУРУ, зважайте на погоду та одягайтесь відповідно. Краще обрати найбільш зручний для вас одяг та спортивне взуття. Оскільки анімовані тварини перебувають у зоні лісу, подбайте про засоби-репеленти, щоб захиститись від комах. У похмуру днину не забудьте про дощовик чи парасольку. Тоді навіть дощ не завадить цікавій прогулянці!

Де придбати квитки у Парк динозаврів та яка вартість відвідування

Виставка динозаврів – це одна з атракцій УРУРУ, і відвідування цієї локації є безкоштовним за наявності вхідного квитка. Його ж можна придбати у касі парку в робочі години чи онлайн – у будь-який час та на будь-яку дату. Завітайте і переконайтесь: парк динозаврів у Львові – найкраще місце для прогулянок незалежно від пори року!