Гойдалки

Класичні атракціони на будь-який вік – для великих, малих і для найменших.

Гойдалки, качелі, качалки, балансири – як не називай, перед очима постає найтепліший спогад дитинства! І справді, гойдалки – найпоширеніша розвага для малечі в усі часи. УРУРУ – це світ активних пригод, де качелі для дітей є майже на кожному кроці. Час перевірити!


Що варто знати про гойдалки для дітей у Львові?

Гойдалки у Львові – не рідкість. Ними оснащено кожний дитячий майданчик. Творці УРУРУ чудово знають це, тому для облаштування свого парку використовували справжні суперсили, аби догодити кожнісінькому урурусику та здивувати найвибагливіших!

В УРУРУ ви знайдете абсолютно різні гойдалки дитячі:

  • класичні, що складаються з сидушки без захисту та потребують від дітей вміння балансувати та утримуватися;
  • гойдалки для найменших зі спинкою та захистом спереду, що уможливлюють катання навіть для тих, хто тільки-но навчився сидіти!
  • пружинні гойдалки, на яких так прикольно розхитуватись взад-вперед;
  • для катання стоячи, на яких можна гойдатись у компанії друзів;
  • релакс качелі-гнізда з сітчастим сидінням, де не лише катаються, а й відпочивають;
  • незвичні качелі-кулі, на яких треба міцно триматися, аби не скотитися з вигадливого сидіння;
  • чудернацькі гойдалки-каруселі незвичайних конструкцій, на яких можна кататися по двоє і по троє, і які краще побачити на власні очі та скоріш випробувати, аніж просто читати про них!
Ururu_Age

Для осіб
будь-якого віку

Ururu_Weather

Погодні
обмеження

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Які переваги відвідування гойдалок в УРУРУ?

Знарядь для качання у парку чимало і всі вони різні, що дуже подобається дітям. Новий принцип гойдання – нові навички. А ще катання сміливо можна вважати корисною фізичною активністю, яка стимулює тренування вестибулярного апарату. Вестибулярний розвиток вкрай важливий для здоров’я та відіграє ключову роль впродовж усього життя.

Корисна інформація для батьків щодо проведення часу на гойдалках в УРУРУ

УРУРУ – це місце дивовиж, у якому кожен бешкетник знайде свою улюблену качелю для дітей! Покататися зможуть усі урурусики – від зовсім крихітних до найдоросліших. Обирайте знаряддя для розваг, враховуючи вік, зріст, вагу та вміння дитини. Біля качель не працюють інструктори, тож саме батьки мають навчити малечу правильному та безпечному гойданню.

Ціни на відвідування гойдалок в УРУРУ у Львові

Дитячі качелі – найрізноманітніший та найдоступніший вид розваг. Придбавши вхідний квиток у парк, ви та ваші діти можете насолоджуватися безлімітним катанням на них!