Дитяча “Автошкола”

Це територія, де необхідно дотримуватися правил — хто грає за правилами, той і виграє.

Діти обожнюють демонструвати самостійність, особливо, там, де це не дуже безпечно чи взагалі заборонено. В УРУРУ ми знаємо про всі потаємні бажання маленьких бешкетників. А відтак створили незвичний картинг для малечі – “Автошколу”, де діти від 6 років можуть самостійно навчитися водінню на майже справжніх дорогах!


Що варто знати про дитячий картинг “Автошкола” у Львові?

Траса атракціону “Автошкола” – це автошлях з дорожніми знаками і світлофорами, як на міських вулицях! Для маленьких автомобілістів, закоханих у машини, ви навряд чи знайдете цікавіший атракціон. Тож гайда в УРУРУ – опановувати правила дорожнього руху та насолоджуватися їздою на крутих машинках!

На локації працюють інструктори, які допоможуть навчитися керувати дитячим транспортом та розкажуть правила безпеки. А вже під час руху маленьким водіям доведеться опанувати практичні навички водіння самостійно. Звісно, у разі виникнення запитань, працівники парку завжди допоможуть.

detail-icon-1

До 6 років
з батьками

Ururu_Time_limit

1 катання =
4 хвилини

Ururu_credit_card

1 катання =
100 грн

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Які переваги відвідування картингу для дітей у Львові?

Якщо ви шукаєте картинг для дітей, Львів потішить вас приємним сюрпризом – пізнавальною атракцією “Автошкола” в УРУРУ! З радістю розповімо вам про особливості та переваги атракціону:

  • “Автошкола” – розвага для будь-якого віку. Урурусики до 6 років можуть підкорити дороги та відчути, що таке швидкість у супроводі дорослого, а від 6 років у нас вже можна самостійно сідати за кермо!
  • наш картинг – це не просто звивиста траса, як буває зазвичай у подібних розвагах. Він має пізнавальну складову, адже наповнений знаками, розмітками та світлофорами!
Важлива інформація для батьків щодо проведення часу в Дитячій “Автошколі”

Безпека – понад усе. І переконати у цьому дітлахів краще за інструкторів можуть тільки батьки. Просимо дорослих гостей парку пильнувати свою малечу під час катання на картингу “Автошкола” в УРУРУ. Будьте обачними за кермом, якщо катаєтесь разом з дітьми, та навчайте цьому дітей, які будуть керувати автомобілем без вашої допомоги.

Як придбати квитки та ціни на відвідування Дитячої “Автошколи”

Транспорт для дітей в УРУРУ розташований на території парку, з-поміж інших локацій. Однак, цей атракціон доступний відвідувачам за додаткову плату. Придбати квиток – жетон на одне катання тривалістю 4 хвилини можна на місці, у працівників парку. Вартість жетону становить 50 гривень.

 

Ви можете купувати необмежену кількість жетонів та відвідувати “Автошколу” впродовж дня бажану кількість разів.