Вавилонські гірки

Вавилонська гірка — це захопливе випробування висотою 13 метрів!

Дитячі гірки – улюблений спогад з дитинства! Однак, з УРУРУ дитинство не завершується ніколи! Адже на наших гірках дозволено кататися не тільки маленьким сміливцям, а й їхнім батькам – якщо вистачить відваги.

У нашому парку цей вид атракції представлений в усіх можливих видах. Тут ви знайдете незчисленні гірки для малюків і для більш старших дітей, самостійні конструкції та ті, що є частиною інших розваг. Однак, для тих, хто шукає особливі гірки, парк розваг приготував справжній сюрприз – два дивовижних комплекси з нереально високими спусками!


Що слід знати про Вавилонські гірки дитячі у Львові

Вавилонська гірка – це захоплююче випробування для малих та великих бешкетників. На території УРУРУ постали цілих два комплекси Вавилонських гірок – перший, створений раніше, складається з трьох спусків, другий – зовсім новий – з двох.

Перші Вавилонські гірки – це поєднання дивовижних з’їздів різної складності. Щоб випробувати сили та влаштувати перегони з другом на дистанції 7 метрів, обирайте відкриті подвійні веселі гірки. Летіть у вир емоцій зі стрімким та напівпрозорим спуском у 10 метрів. Та врешті підкорюйте найвищу – 13-метрову спіральну гірку, поринувши в колооберт вражень для справжніх відчайдухів!

Вавилонські гірки-2 – це сіквел атракціону, який ще більше вражає! Адже пригоди стають ще вищими та захопливішими! Перший крутий 11-метровий з’їзд дозволить зарядитися адреналіном, а другий – довжиною у цілих 16 метрів – подарує нереальні враження, адже має етап занурення під землю. Від цього дійсно стає гаряче!

Корисна інформація

Переваги відвідування Вавилонських гірок в УРУРУ

Вавилонські гірки – це атракціон, що не має аналогів у Львові і є справжньою родзинкою парку. Ці гірки захоплюють та мають чимало переваг:

  • гірки мають надзвичайно міцну конструкцію та виконані з високоякісних матеріалів;
    призначені для катання осіб будь-якого віку – до 8 років з батьками;
  • є найнезвичнішими серед усіх гірок в Україні – мають цікаві повороти та нестандартні елементи (наприклад, прозорі вставки у закритих частинах)
Правила дозвілля на Вавилонських гірках

Діти від 8 років мають право самостійно підкорювати Вавилонські гірки. Однак радимо батькам не залишати маленьких бешкетників поза увагою, адже підйом на гірку здійснюється сходами та веде на вежу. Слідкуйте, будь ласка, аби ваші діти не вилазили на поруччя вежі та інші зовнішні конструкції атракціону.

 

Здійснювати спуск гірками можна лише на спеціальних килимках – використовуйте їх самі та розкажіть про них діткам! Також не забувайте: з’їжджати можна лише сидячи.

Вартість катання на Вавилонських гірках у Львові

Катання на атракціоні є безкоштовним, оскільки входить у вартість квитка. З’їжджайте необмежену кількість разів: гірки УРУРУ не можуть набриднути!