Великі гойдалки

Вам знадобиться сила і спритність, щоб підкорити ці атракціони та отримати максимум емоцій!

Великі Гойдалки – для великих бешкетників, оце так! У нашому парку не просто раді дорослим гостям: ми дійсно продумуємо дозвілля для будь-якого віку. Тому якщо ви любите гойдалки, однак, виросли з більшості з них, не оминіть цю атракцію в УРУРУ!


Що варто знати про Великі Гойдалки для дорослих у Львові?

Звичними гойдалками вже нікого не здивуєш! Відтак творці парку УРУРУ підготували дещо цілком особливе! Мова про неймовірно круту, веселу та високу гойдалку для відпочинку відвідувачів різного віку. Звісно, що не лише батьки можуть кататися на них – діти, які вже вміють дбати про безпеку та міцно триматися, у супроводі дорослих теж зможуть насолоджуватися веселим гойданням.

Що ж таке ці Великі Гойдалки? Конструкція розташована над заглибленням з піском. Форма заглиблення нагадує рампу, а його схили для міцності, безпеки та уникнення зсувів надійно облаштовані. Високі гойдалки закріплені на міцних металевих конструкціях, а символічне сидіння, подібне до того, що має зіплайн, закріплене на потужних тросах.

detail-icon-1

Діти у супроводі
батьків

Ururu_No_Swing_for_two

Заборонено
кататися по двоє

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Переваги катання на Великих Гойдалках в УРУРУ

Гойдалка для дорослих – це активна та весела розвага, що дозволяє розслабитися і відчути себе щасливою дитиною, незалежно від віку! А ще Великі Гойдалки – це суцільні переваги:

  • гойдалки дійсно велетенські, тож розхитатися можна сильно, а відтак відчути приплив адреналіну. Цю розвагу можна сміливо вважати безпечно-екстремальною!
  • таких конструкцій для катання у парку УРУРУ цілих чотири, тому тут можна гарно розважитися у компанії, гойдаючись одночасно;
  • дорослі гойдалки – чудовий спосіб охолодитися у спеку, летячи назустріч вітру!
Корисна інформація щодо проведення часу на Великих Гойдалках

Особливість атракціону у тому, що просто сісти чи лягти на велетенську гойдалку, як на класичну, не вдасться. Усім бажаючим покататися необхідно буде міцно триматися. Дбайте про свою безпеку: зручно вмощуйтесь на сидінні, хапайтесь за конструкцію обома руками та насолоджуйтесь дозвіллям!

 

У спекотний, сонячний день не зайвим буде одягнути головний убір, що добре тримається, та змастити шкіру сонцезахисним кремом. Пам’ятайте – максимальне навантаження на одну гойдалку – до 90 кг.

Вартість катання на Великих Гойдалках

Відвідування атракціону Великі Гойдалки входить до загальної вартості квитка у парк. Тож гойдайтесь досхочу і розповідайте друзям – нехай і вони завітають та спробують!