Батутний парк

Що ми робтимо, коли дуже щасливі? Правильно — стрибаємо! Це атракціон для щасливих бешкетників :)

Що можуть робити діти з ранку до ночі? Звісно ж, стрибати! Якщо ви втомилися від домашніх тренувань малечі на ліжках та диванах, вирушайте в УРУРУ! У різних куточках парку на вас чекають Великі та Маленькі батути.


Великі батути для дітей у Львові

ururu-200

Таких величезних батутів як в парку УРУРУ ви ще не бачили! У підніжжя найвищих гірок, поруч з дитячим майданчиком на розлогій галявині розташувались дві небачені строкаті подушки-батути. Ці надувні пристрої для стрибання вразять усіх маленьких та великих бешкетників. Адже розмір однієї такої подушки – 20 х 16 метрів! Стрибати можна одразу усією сім’єю та ще й друзів покликати!

Ururu_Age

Вік
від 5 років

Ururu_no_footware

Вхід на батут
без взуття

detail-icon-4

Погодні
обмеження

Маленькі батути в УРУРУ

ururu-217

Якщо Львів – це культурний центр України, то УРУРУ – точно батут центр №1 у місті! Адже пристрої для стрибків є тут буквально на кожному кроці. Маленькі батути призначені для стрибання наодинці та вмонтовані практично в усі ігрові зони парку. Стрибати ніколи не набридає!

Ururu_1_trampoline-1_kid

Розраховано
на 1 особу

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Батутний парк у Львові: переваги відвідування

Здавалося б, батут – досить звична річ, яку можна придбати і поставити навіть вдома! А ще вони є у всіх розважальних центрах. Які ж переваги відвідування батутного парку для дітей саме в УРУРУ?

  • стрибки – корисне фізичне навантаження, а стрибки на свіжому повітрі – це користь для всього організму, зокрема і для психологічного стану;
  • тільки в УРУРУ є такий широкий вибір батутів за видами матеріалів (надувні, сітчасті, прорезинені) та величиною (велетенські, середні та крихітні);
  • стрибати в УРУРУ може кожен, хто відчуває сили та бажання;
  • батутні розваги не обмежені у часі та не оплачуються окремо.
Корисна інформація для батьків щодо відвідування батутів в УРУРУ

Стрибки на різноманітних батутах у нашому парку – одна з найпопулярніших розваг серед бешкетників будь-якого віку. Найменшим діткам, які тільки-но починають опановувати майстерність стрибання, краще використовувати Маленькі батути для однієї особи. Це дозволить уникнути травм та переляку.

 

На Великому надувному батуті можна стрибати урурусикам від 5 років! Тут обов’язково слід зняти взуття та дотримуватися правил безпеки. Не штовхайтесь та намагайтесь тримати комфортну дистанцію відносно інших стрибунів.

Як придбати квитки та яка ціна на відвідування батутів у парку?

Шукаєте, де пострибати на батуті без жодних обмежень? Придбайте вхідний квиток в УРУРУ та займайтесь улюбленою активністю досхочу! За ці розваги не потрібно доплачувати додатково – ані похвилинно, ані погодинно.