Тюби

Тюбінг парк

Тюбінг парк в УРУРУ – це неймовірні спуски двома трасами, що чекають на сміливців і в сніг, і в спеку. Ми знаємо, як ви любите екстремальні атракціони, тому подбали, аби звичний сноутюбінг міг тішити малих та великих бешкетників цілорічно!


Що варто знати про тюбінг парк у Львові

Тюбінгові гірки – це екстремальний за відчуттями, однак цілком безпечний вид розваг. Насолоджуватися катанням на так званих “ватрушках” можуть як діти, так і дорослі. Дно тюбів виготовлене з надійного пластику, а решта конструкції – з міцної гуми. Самі гірки мають спеціальне покриття Neveplast, яке не може пошкодити тюби, а відтак робить катання захищеним.

В УРУРУ ви можете насолоджуватися краєвидами та переживати цілий спектр емоцій, мандруючи двома різними трасами:

  • пізнавально-відпочинковий спуск на 60 метрів чудово підійде для новачків, а також для тих, хто не любить різких поворотів та бажає просто насолоджуватися спуском!
  • запаморочливо-екстремальна траса на 100 метрів змусить сміливців затамувати подих. Готуйтесь до крутих поворотів на швидкості!
Ururu_Age

Від 3 років
з батьками

Ururu_Health

Застереження
до стану здоров’я

Ururu_Height

Зріст від
100 см до 200 см

Ururu_Weather

Заборонено
під час дощу

Корисна інформація

Переваги відвідування тюбінг парку УРУРУ

Тюбінг траси УРУРУ, як і всі локації парку, створені для комфортного відпочинку з родиною та мають низку переваг:

  • атракція є невід’ємною частиною парку, відтак кататися тут ви можете впродовж усього дня, не оплачуючи за спуски погодинно;
  • тюби витримують і дорослих, і дітей, а найменші урурусики – від 3 років – можуть випробувати з’їзд разом з одним з батьків;
  • кататися весело, а щоб навчитися – достатньо дотримуватися правил, встановлених парком. Особливих фізичних навичок для цього не потрібно!
Корисна інформація щодо проведення часу на тюбінгу в УРУРУ

Тюби – безпечна розвага, якщо ви слідуєте вказівкам інструкторів та не порушуєте правил та вимог, розміщених на сайті та інформаційній таблиці біля локації у парку.

 

Також важливо розуміти принцип спуску та правильно розміститися у “ватрушці”. З’їжджати дозволено лише у положенні “напівлежачи на спині”. Це дозволить правильно розподілити вагу та керувати рухом. Впродовж усього спуску слід триматися за спеціальні ручки тюбу.

 

Пильнуйте своїх дітей та не дозволяйте їм спускатися у тюбах по двоє. Правилами безпеки заборонено брати з собою у “ватрушку” домашніх тварин, їжу чи іграшки.

Ціни на відвідування тюбів у Львові

Наш тюбінг у Львові – це вигідно! Придбавши вхідний квиток у парк, насолоджуйтесь необмеженим за кількістю спусків катанням на тюбах та відвідуйте безліч інших атракціонів без додаткової оплати!