Каруселі  

Ідеальні каруселі для всіх, хто шукає гострі враження та мріє про польоти.

Тільки побачив їх, і в повітрі одразу запахло солодкою ватою, а в животі пурхають різнокольорові метелики! Так, ми про любов – любов до каруселей. І Карусель Ріккі та Merry-Go-Round винятком не стануть: переконані, ви захочете кружляти на них знов і знов!


Карусель Ріккі у Львові

ururu-168

Дитяча карусель Ріккі від УРУРУ – це коловерть щастя під звуки щирого сміху! Запрошуємо вас у казку: кружляти на ланцюгах під приємну музику – неймовірне задоволення, що навіює найтепліші спогади! Літати, веселитись разом з найдорожчими – ось гарна ідея для вашого дозвілля.

Суперважливим бонусом стане розташування атракціону. Адже ланцюгова карусель в УРУРУ розміщена на підвищенні, а з кріселок відкривається дивовижний краєвид на парк та ліс! Перевірено: Карусель Ріккі підвищує рівень ендорфінів не гірше за шоколад, а користі від кружляння значно більше, ніж від солодкого!

Ururu_Age

Вік
від 4 років

Ururu_Weight

Одне крісло –
одна людина

Ururu_No_Toys-1

Без зайвих предметів
та іграшок

Ururu_No_Food_&_Drink

Без їжі
та напоїв

Карусель Merry-Go-Round у Львові

Нарешті у Львові є своя Merry-Go-Round – це карусель-легенда, один з найпопулярніших атракціонів у світі! Завітайте в УРУРУ та політайте у мріях, кружляючи на казкових конях під чарівну музику та блиск десятків вогників! У неспішну коловерть на найгарнішому атракціоні можуть вирушити діти, батьки, закохані – усі, хто цінує гарні моменти та любить розважатися.

*незабаром відкриття

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Дитячі каруселі: переваги катання в УРУРУ

У нас, як і у кращих парках розваг світу, каруселі – це частина дозвілля, вартість якого передбачена вхідним квитком. Тож переваги очевидні: кататися можна багато разів, а посадка на атракціон відбувається у порядку живої черги.

Важлива інформація для батьків про Карусель Ріккі та Merry-Go-Round у Львові

І хоча Ріккі – карусель дитяча, кататися можна і дорослим! Бешкетунчикам від 90 см і вагою до 50 кг підійде внутрішнє коло сидінь, а дорослим бешкетникам від 105 см і вагою до 75 кг буде зручно на зовнішньому колі каруселі!

 

Не забувайте й про безпеку: слідуйте порадам інструктора та стежте, аби захист був закріплений ще до запуску атракціону!

 

Кататися на класичній каруселі з кониками Merry-Go-Round також можуть як маленькі, так і дорослі гості парку. І хоча ця карусель рухається досить повільно, просимо не бешкетувати під час кружляння.

Ціни на відвідування Каруселі Ріккі і Merry-Go-Round у Львові

Придбайте вхідний квиток в УРУРУ та катайтесь на каруселях й інших атракціонах безкоштовно. Розваги Ріккі та Merry-Go-Round входять до вартості, тож доплачувати не доведеться. Кружляйте в задоволення!