Територія кроликів

Майданчик з атракціонами для найменших наших пустунчиків.

На цій локації ви не знайдете зоокуток з вухастиками, однак, це місце – одне з найулюбленіших серед найменших урурусиків! Адже Територія кроликів – це тематичний дитячий майданчик – незвичний та привабливий.


Що варто знати про Територію кроликів у Львові

Територія кроликів – це стилізований майданчик зі знайомими розвагами у неочікуваному оформленні. Створено локацію для найменших бешкетників. Завітайте у містечко, в якому мешкають кролики! Тут їх, звісно ж, можна зустріти у вигляді дерев’яних скульптур.

У казковому містечку батьки та маленькі пізнайки знайдуть дивовижні гірки-машини (швидку та пожежну), справжню кухню, де можна куховарити з піску, будиночки-лазанки, стіни яких зсередини прикрашені дивовижними кролячими історіями в малюнках! У центрі міста – велика гірка-морквина, яку так і хочеться підкорити! А ще тут багато гойдалок та драбинок, тож малечі в гостях у кроликів точно сподобається.

Ururu_For_babies

Атракціон
для малюків

Ururu_Weather

Погодні
обмеження

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Переваги відвідування Території кроликів в УРУРУ

В УРУРУ є розваги на будь-який вік та вподобання: тематичний дитячий майданчик для малюків вкотре це доводить. Відпочинок тут має низку переваг:

  • на майданчику все зроблено так, щоб малеча могла пересуватися ігровими зонами самостійно. Тут немає високих порогів чи сходинок, а кожна атракція обладнана зручними лазанками;
  • розташовано майданчик на затишній території, на певній відстані від найбільш галасливих локацій, а відтак ваших крихіток не лякатиме шум.
  • поряд ви знайдете будиночок зі смаколиками та напоями – якщо діти захочуть підкріпитися під час гри;
  • неподалік є інші ігрові локації, що будуть цікавими дітям дошкільного віку.
Корисна інформація для батьків щодо відвідування Містечка кроликів у Львові

Територія кроликів – локація, що створена з безпечних та екологічних матеріалів. Бавитись тут цікаво та весело, а час летить непомітно!

 

Не залишайте дітей самих на майданчику та допомагайте досліджувати усі куточки території. Разом з вами вони почуватимуться у повній безпеці та швидше опановуватимуть нові навички!

Вартість відвідування Території кроликів в УРУРУ

Відпочинок та ігри на всіх дитячих майданчиках входять у вартість квитка в парк УРУРУ. Тож тіштеся необмеженими активностями впродовж дня разом з найдорожчими!