Шахти і Золота копальня

Більше ста років тому на річці Клондайк знайшли золото…

Тремтіння від передчуття “зустрічі” з бажаною знахідкою та щире захоплення процесом – ось що переживають добувачі золота за покликанням серця! Побувати у таємних шахтах та врешті-решт зайнятися видобутком золота можна в парку УРУРУ!


Що варто знати про атракцію Шахти у Львові?

2021_05_26-1312-295

У загадковій горі біля великого вітряка, що у парку УРУРУ, заховані справжнісінькі шахти – тунелі, якими золотодобувачі пересуваються потайки від сторонніх очей! Це не початок казки чи роману – це цілком правдивий опис цікавої дитячої розваги Шахти.

Звичайний дитячий майданчик з лазанками – це занадто просто, тож ми створили цікавинку. Перш ніж ви з’їдете гіркою-трубою, вам доведеться подолати захований у схилі шлях-тунель, вилазячи нагору так званими “ящичками”! Будьте обачні: доведеться прихиляти голову та лізти рачки!

Що таке Золота копальня в УРУРУ?

Ururu_site_video_sketch 211

Додаткова послуга, яка занурить усіх бажаючих в “золоту лихоманку” – видобуток золота у Копальнях! Щоб знайти жаданий скарб, необхідно придбати мішечок з секретним вмістом і вирушити на промивку золота. Цікаве пізнання та запал істинних шукачів цінностей гарантовано!

Ururu_Age

Від 6 років
під наглядом дорослих

Ururu_credit_card

1 мішечок для промивки
золота = 50 грн

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Які переваги відвідування Шахт та Золотої копальні у Львові

Незвична шахта так і манить цікавих гостей парку до себе! Тож не стримуйте бажань та швидше випробуйте цікаву розвагу. Ці локації є дійсно унікальними, адже поєднують у собі кілька функцій:

  • пізнавальну – великі і маленькі урурусики дізнаються більше про те, як виглядають шахти;
  • інтерактивну – можна самостійно спробувати, як це – видобувати золото!
  • активну – доведеться порухатися, долаючи ящички, та покататися на гірках, аби вийти з тунелю!
  • ігрову – локації є частиною тематичного дитячого майданчика. Тут навіть найменші гості парку можуть займатись видобутком, порпаючись у піску за допомоги спеціальних пристроїв! Або просто покатаються на лінивій качелі, гірках та пограють на музичних інструментах.
Корисна інформація для відвідувачів Шахти та Золотої копальні

Шахти і Золота копальня, а також майданчик поряд розраховані на веселий відпочинок для всіх членів родини! Однак, пам’ятайте, що не всі атракції підходять для будь-якого віку. Так, наприклад, підніматися ящиками та лазити шахтами можна дітям старше 6 років під пильним наглядом батьків.

 

Також слід уважно стежити за малюками, якщо берете їх з собою на промивку золота – переконайтесь, що ваші діти знають як поводитися та не ковтатимуть дрібний вміст мішечків.

Квитки та вартість відвідування Шахт та Золотої копальні

Лазання шахтами та ігри на майданчику входять у вартість квитка до парку. А ось мішечки для промивки золота необхідно придбати на місці додатково. Один такий мішечок коштує 50 гривень.