Всюдиходи Crazi-Bugz

Круті пригоди бездоріжжям починаються просто зараз!

Адже в УРУРУ доступна унікальна локація – незвична траса з різноманітними ландшафтними перешкодами, долати яку потрібно на всюдиходах для дітей!


Що варто знати про Всюдиходи Crazi-Bugz у Львові

Вау, оце так розвага потішить постійних відвідувачів УРУРУ та нових гостей парку! Електричні машинки Crazi-Bugz – це нереально драйвовий атракціон для дітей старше 5 років.

Ми створили цікаву та незвичну трасу, що відтворює непередбачувані умови катання бездоріжжям! Тут і пісок, і каміння, а підкорювати стихію особливого треку можна на, так званих, електробагах – Crazi-Bugz!

Всюдиходи crazi bugz – це міні-машинки, обладнані шістьма колесами. Рухаються баги на повільній швидкості, а керуються зовсім просто, тому хвилюватися через безпеку батькам не варто.

*незабаром відкриття

Ururu_Weight

Вага особи
до 60 кг

Ururu_Time_limit

1 катання =
4 хвилини

Ururu_credit_card

1 катання =
100 грн

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Які переваги відвідування Всюдиходів Crazi Bugz у Львові?

Жодна віртуальна реальність чи комп’ютерна гра не замінить реальних відчуттів! Наш атракціон для дітей Crazi Bugz підтверджує це своїми перевагами:

  • катання на всюдиходах дає можливість відчути особливості водіння бездоріжжям в реальних умовах;
  • пригоди дарують масу задоволення та радості від подолання перешкод, сприяють формуванню навичок водіння та покращують координацію;
  • машинки працюють за будь-яких погодних умов.
Важлива інформація щодо катання на Crazi-Bugz у Львові

У парку УРУРУ доступні для катання 5 електромашинок Crazi Bugz. Навантаження одного багі не може перевищувати 60 кг. Посадка на всюдиходи здійснюється у порядку живої черги під контролем працівників парку. Попередьте дітей, що бігати трасою в очікуванні черги заборонено.

Як придбати квитки та які ціни на відвідування всюдиходів Crazi Bugz у Львові?

Катання на електровсюдиходах не передбачене вхідним квитком. Тож бажаючим спробувати свої сили у їзді бездоріжжям потрібно оплатити послугу додатково – на місці. Вартість 4 хвилин катання становить 100 гривень.