Лазанки

На цих атракціонах можна потренувати силу, гнучкість і витривалість.

Лазання – надзвичайно корисний та веселий вид дозвілля. І в нашому парку атракцій для цього точно вистачає. Ми створили абсолютно різні за принципом подолання перешкод та конструкцією локації. Пориньте у світ спортивних пригод УРУРУ!


Вертикальна лазанка для дітей у Львові

ururu-193-1

Найпростіша за конструкцією, однак не означає, що дуже легка – Вертикальна лазанка в УРУРУ. Тим, хто відвідував фізкультуру у школі, вона нагадає про вправу з канатом. Підкорювати доведеться металеві вертикальні трубки, що міцно зафіксовані у покритті майданчику.

detail-icon-1

Діти від 3 років
у супроводі батьків

Вежі-лазанки “Дерев’яні джунглі” в УРУРУ

ururu-276

Лазанка має бути незвичайною – переконані творці парку. Відтак запрошують маленьких та великих бешкетників підкорити цілий комплекс для рухливого відпочинку, що складається з 4 веж-лазанок. Вежі поєднані між собою сітчастими проходами-коридорами, що розташовані на висоті. Також дерев’яні вежі мають зовнішні конструкції для лазання, що нагадують пружини та дозволяють перейти на інший поверх.

Ururu_Age

Вік
від 6 років

Сітчастий парк у Львові

IMG_1264

Сітка-лазанка – ще одна ексклюзивна розвага від УРУРУ. Тут можна сміливо та драйвово проводити час усією сім’єю. Широкі сіті розташовані поміж дерев на висоті від 2 до 7 метрів над землею! Досліджуйте цікаві шляхи та стрибайте досхочу. Сітки витримують до 500 кг на м2, а відтак активним компаніям тут завжди раді!

detail-icon-1

Діти від 3 років
у супроводі батьків

detail-icon-4

Погодні
обмеження

“Вулкан”: скеледром для дітей

Ururu_volkano-1

Ще одне оригінальне місце в УРУРУ, щоб полазити та погратися. Посеред лісу, поряд з динозаврами, височіє вулкан – зовсім як справжній! Завдання для малечі – видряпатися нагору кріпленнями як на скеледромах, а потім весело спуститися вниз, але вже гіркою.

*незабаром відкриття

Лазанковий комплекс для найменших “Будиночки тролів”

Ururu_Troll_houses-2

Посеред лісового затишку причаїлася незвичайна родина – тато Гарольд, мама Астрід та їхні діти – Іда, Каспер та Рольф. А насправді – це будиночки-лазанки з намальованими на фасадах личками, що так привертають увагу маленьких урурусиків! Тут можна сміливо нишпорити всередині, з’їжджати з гірок, фотографуватись та веселитись!

*незабаром відкриття

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Які переваги відвідування лазанок у Львові

Ми в УРУРУ робимо усе можливе, щоб максимально урізноманітнити ваше дозвілля! Тому створюємо несхожі та часом небачені локації. Лазити у нас – справжнє задоволення, адже:

  • в УРУРУ є локації з лазанками для будь-якого віку;
  • підкорювати висоту завжди можна у компанії з друзями та рідними;
  • перебування на локаціях не обмежене в часі – лазити можна у зручному темпі, милуючись краєвидами довкола.
Корисна інформація щодо перебування на лазанках у Львові

Атракції парку, пов’язані з лазанням, не передбачають видачі спеціального спорядження для страховки. Тому просимо батьків дослухатися до правил на інформаційних таблицях та не пускати на споруди дітей, яким це заборонено відповідно до віку.

 

Пояснюйте прості правила гри – триматися міцно, не штовхатися. На локаціях, де батькам можна перебувати разом з дітьми (вежі, сітчастий парк), стежте за малечею.

 

На бажання, беріть із собою захист – шоломи для малюків, зручні наколінники та налокітники.

Яка вартість відвідування лазанок в УРУРУ

Відвідування усіх зон для лазання входить до вартості квитка у парк. Тож відпочивайте активно разом з дітьми впродовж усього дня та не турбуйтесь про час та додаткову оплату.