Екскаватори для дітей

Ми добре знаємо як сильно малеча захоплюється великою будівельною технікою.

Тож приготували дещо особливе для найменших урурусиків, а саме – атракціон дитячий екскаватор.


Що таке атракціон Екскаватори для дітей у Львові

Бетонозмішувачі, крани та, звісно, екскаватори – улюбленці усіх дітлахів! За ними так цікаво спостерігати на будівництві… А що якщо дати маленьким бешкетникам можливість власноруч покерувати потужною машиною?

Щоб задовольнити цікавість маленьких автолюбителів, ми встановили у парку зменшені копії реальних екскаваторів зі справжнісінькою панеллю управління! Атракціон екскаватор дитячий призначений для захоплюючої гри з піском. Самі машини закріплені на спеціальному майданчику, однак мають рухомі елементи – зокрема ківш, яким і керуватимуть працелюбні водії за допомоги важелів!

Ururu_Time_limit

1 гра =
4 хвилини

Ururu_credit_card

1 гра =
100 грн

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Які переваги відвідування атракціону Екскаватори

Екскаватори такі потужні та цікаві! Дозвольте малюкам спробувати свої сили на ігровому будівельному майданчику та покерувати ними. Переваги атракції:

  • ігри на атракціоні екскаватори – це не просто катання, а інтерактивне дозвілля, адже діти керуватимуть технікою самостійно;
  • пізнавальні можливості: опанувати кнопки та важелі й отримати навички керування потужною машиною – суперпригода для маленьких сміливців!
Корисна інформація для батьків щодо відвідування атракціону Екскаватори

Гра на атракціоні створена для найменших діток, однак, справді цікаво буде тим малюкам, які вже можуть зрозуміти, як керувати забавою.

 

Тож зважайте на вміння дитини, відвідуючи атракціон, та стежте за дітками під час гри. Допомагайте підказками, аби у них все виходило, а гра приносила задоволення!

Ціна на відвідування атракціону Екскаватори

Бавитися на дитячому атракціоні Екскаватори можна будь-яку кількість разів, однак, ця послуга оплачується окремо та не входить у вартість квитка до парку УРУРУ.

 

Одна гра триває 4 хвилини та коштує 50 гривень. Жетон можна придбати на місці у працівників парку.