Вежа падіння

Неймовірних атракціонів у парку УРУРУ стає більше!

Сплеск адреналіну та заряд крутих вражень подарує маленьким урурусикам та їхнім рідним всесвітньо відома атракція – Drop Tower або Вежа падіння. Готові випробувати себе на відважність? Тоді вперед!


Що варто знати про Вежу падіння у Львові

Вежа падіння в УРУРУ – новий екстремальний, проте безпечний атракціон, доступний дітям та дорослим. Завітавши до парку, на вершині схилу ви побачите колону висотою 14 метрів з сидіннями довкола. Це і є знаменита Вежа падіння.

Вільне падіння – це вервечка спусків та підйомів з різною амплітудою. То ряд сидінь опускається лише наполовину і вертається нагору, то ви летите аж донизу, щоб знову піднятися на верхівку атракціону. Також не забувайте, що ряд сидінь крутиться довкола осі-колони.

Ururu_Height

Зростом
від 90 см

Ururu_Age

до 8 дітей або
до 4 дорослих одночасно

Ururu_Pregnacy

Застереження
для вагітних

Ururu_Health

Застереження
до стану здоров’я

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Переваги відвідування Вежі падіння у Львові

Атракціон вільне падіння – досі небачений у Львові вид розваг. Однак, все стає можливим разом з УРУРУ. Ми переконані, що наші гості гідні найцікавіших атракцій. Серед переваг відвідування Вежі:

  • шалені емоції з максимальною безпекою – катаючись, ви отримаєте море позитивних вражень, а переживати за своє життя та здоров’я не доведеться, оскільки Вежа виготовлена за світовими стандартами з найміцніших матеріалів, а її підніжжя надійно укріплене;
  • розкішний краєвид – розташування атракціону на підвищенні дозволяє під час катання роздивлятись мальовничу українську природу та бачити увесь парк як на долоні!
  • без доплат – катання на Вежі падіння передбачене вхідним квитком.
Важлива інформація щодо проведення часу на Вежі падіння в УРУРУ

Покататися на Вежі падіння можуть усі, хто досягнув зросту 90 см. Атракція розрахована на одночасне катання 8 дітей або 4 дорослих. Дослухайтесь до інструкцій працівників парку та стежте, будь ласка, щоб захист був правильно закріплений. Якщо ви у парку разом з дітьми, розкажіть їм про правила поведінки: захист не можна розщіпати під час роботи Вежі, а кататися дозволено лише у положенні сидячи.

Як придбати квитки на Вежу падіння у Львові

Для того, щоб насолодитися екстремальною розвагою Вежа падіння, придбайте вхідний квиток до парку УРУРУ. Зробити це можна онлайн на нашому сайті або у касі парку.