Водні розваги

Цей атракціон буде цікавий не лише малим бешкетникам, адже тут повно води і з нею можна робити все, що заманеться!

Діти обожнюють ігри з водою, чи не так? Тому у теплий сезон УРУРУ потішить маленьких бешкетників цілим комплексом водних розваг. Ми подбали, аби дозвілля з водою було безпечним, пізнавальним та креативним! Дізнайтесь про водні атракціони в УРУРУ більше і оберіть найулюбленіший!


Що варто знати про розваги на воді у Водяному містечку у Львові?

IMG_0979

Водяне містечко і Переправа – захоплива ідея для дозвілля у парку! Тут і діти, і дорослі можуть спробувати свої сили у прирученні водної стихії. Озброївшись палками-веслами, навчіться плавати на дерев’яних плотах. Або, за допомоги мотузкової переправи, спробуйте перетнути водяну місцевість, щоб потрапити на інший берег.

detail-icon-1

Від 6 років
з батьками

Ururu_Water_Depth

Глибина
50 см

Ururu_No_Swimming

Купатися
заборонено

Ururu_No_games_on_water

Бешектувати на
плотах заборонено

Що таке Водяний амфітеатр в УРУРУ?

2021_05_26-0584-126

Водяний амфітеатр – це комплекс забав, що охоплює різноманітні ігри на воді для дітей. Опануйте химерну конструкцію для дослідження руху води! Там ви знайдете різноманітні пристрої з колесами, млини та бури, якими тектиме вода, а також гірки та заглиблення, що утворюють для рідини цікавий шлях. Малі бешкетники обожнюють хлюпатися тут у спеку та й дорослим охолодитися не завадить!

detail-icon-1

Від 3 років
з батьками

Веселий відпочинок на воді: що слід знати про Водяний лабіринт у Львові

ururu-298

Долати цікаві перешкоди над поверхнею води можна у Водяному лабіринті УРУРУ! Пройдіть цікавим маршрутом, тримаючись за мотузки, та випробуйте свою вправність та відвагу! Однак, хвилюватися не слід: тут зовсім не глибоко і не страшно, а навпаки – круто та весело.

detail-icon-1

Від 6 років
з батьками

Ururu_No_Swimming

Купатися
заборонено

Ururu_Water_Depth

Глибина
50 см

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Які переваги відвідування водних розваг у Львові?

В УРУРУ вміють дбати про класний відпочинок, відтак створили цілий комплекс активностей з водою.

  • перевагою відвідин Водяного містечка стане новий досвід переправи на плотах. А ще – це захоплюючий спосіб навчити дітей працювати у команді: переправлятися можна по двоє і по троє.
  • у Водяному амфітеатрі ігри з водою перестають бути просто обливанням. Діти слідкують за рідиною та відкривають для себе її потаємні секрети!
  • Водяний лабіринт – це цікаве випробування спритності та розвиток вміння тримати баланс.
Корисна інформація для батьків щодо відвідування розваг з водою в УРУРУ

Жодна з водяних локацій парку не призначена для плавання чи купання. Попередьте про це дітей та дотримуйтесь, будь ласка, встановлених правил. Бризкатись, скільки є сил, можна у Водяному амфітеатрі. У Лабіринті у спеку теж дозволено намочити руку чи ніжку.

 

А ось під час переправи на плотах будьте надзвичайно уважними. Сюди можна лише тим бешкетникам, яким виповнилося 6 років. Не дозволяйте дітям влаштовувати битви палками чи штовхатися під час перебування на воді. Дбайте про здоров’я та життя!

Ціни на відвідування Водяного містечка (Переправи), Амфітеатру та Лабіринту

Вхідний квиток в УРУРУ надає право безкоштовно насолоджуватися водним дозвіллям впродовж усього дня. Бавтесь усією родиною та збережіть найкращі враження!